قهرمان سیستم اقتصاد اقتصادی سود بانکی

قهرمان: سیستم اقتصاد اقتصادی سود بانکی سرمایه گذار سرمایه گذاری مجلس شورای اسلامی ربا

گت بلاگز اخبار اجتماعی جزئیات اعتراضات امروز در اصفهان

رییس اتاق اصناف اصفهان در خصوص اعتراض مغازه‌داران خیابان شاهپور تازه و دیگر اصناف اصفهان، اظهار کرد: زیاد این اعتراضات صنفی و مربوط به کسب و کار است و نباید این

جزئیات اعتراضات امروز در اصفهان

جزئیات اعتراضات امروز در اصفهان

عبارات مهم : بازار

رییس اتاق اصناف اصفهان در خصوص اعتراض مغازه داران خیابان شاهپور تازه و دیگر اصناف اصفهان، اظهار کرد: زیاد این اعتراضات صنفی و مربوط به کسب و کار است و نباید این اعتراض ها را به مخالفین نظام نسبت داد.

به گزارش جماران، رییس اتاق اصناف اصفهان با بیان اینکه مهمترین مطالبه و گلایه کلی امروز اصناف در اصفهان همانند کشور نوسانات بازار ارز هست، گفت: از متولیان اقتصادی کشور خواستار هستیم که فکری به حال این نوسانات داشته باشند تا تولیدکنندگان و اصناف بتوانند حداقل جهت 6 ماه آینده و ادامه فعالیت خود تصمیم گیری کنند.

رسول جهانگیری در خصوص اعتراض مغازه داران خیابان شاهپور تازه و دیگر اصناف اصفهان، اظهار کرد: زیاد این اعتراضات صنفی و مربوط به کسب و کار است و نباید این اعتراض ها را به مخالفین نظام نسبت داد.

جزئیات اعتراضات امروز در اصفهان

وی با تاکید بر اینکه تجمعات این چنینی را تایید نمی کنم، افزود: مطالبات صنفی باید از کانال ها و راه های قانونی مطرح شود، در این خصوص نیز امروز جلسه ای با حضور مغازه داران و اصناف خیابان شاهپور، اعضای اتحادیه و هیات امنای شهرک صنعتی امیرکبیر برگزار شد که آنها خواسته های خود را مطرح کردند.

رییس اتاق اصناف اصفهان با بیان اینکه زیاد مطالبات این افراد به حق هست، گفت: مطالبات این افراد مربوط به مباحث مالیاتی، مسئله و تاخیر در باز بعد گیری مطالبات خود از شرکت های بزرگ استان، بحث قدرالسهم 10 درصد بیمه کارگری بعضی از کارگاه های تولیدی که تامین اجتماعی اکنون درخواست 30 درصدی را دارد که قرار است این پرسشها در جلسه ای با تامین اجتماعی، اداره کل مالیات و دیگر دستگاه ها مطرح و مرتفع شود.

وی با بیان اینکه مهمترین مطالبه کلی امروز اصناف در اصفهان همانند کشور نوسانات بازار ارز هست، تاکید کرد: از متولیان اقتصادی کشور خواستار هستیم که فکری به حال این نوسانات داشته باشند تا تولیدکنندگان و اصناف بتوانند حداقل جهت 6 ماه آینده و ادامه فعالیت خود تصمیم گیری کنند که خوشبختانه امروز این اعتراضات و خواسته های صنفی ختم به خیر و تمام شد.

جهانگیری در خصوص اعتراضات دیگر اصناف در محدوده میدان نقش جهان، اظهار کرد: اطلاعی از این اعتراضات ندارم، ولی اگر تجمعاتی بوده زیاد در گلایه به نوسانات بازار ارز و عدم اعتماد فروشنده و خریدار نسبت به اینکه نمی توانند درآمدهای خود را مدیریت کنند.

رییس اتاق اصناف اصفهان در خصوص اعتراض مغازه‌داران خیابان شاهپور تازه و دیگر اصناف اصفهان، اظهار کرد: زیاد این اعتراضات صنفی و مربوط به کسب و کار است و نباید این

وی در مورد اعتراضات مغازه داران بازار طلا در اصفهان نیز، گفت: بازار طلا، سکه، ارز در عمل اکنون فعالیت اقتصادی ندارند و درخواست ها کاذب است و خرید و فروشی نمی شود و مبادلات به صورت حواله انجام می شود.

رییس اتاق اصناف اصفهان در پاسخ به این پرسش که در این شرایط بازرسی اصناف و یا تعزیرات چگونه عمل می کند، اظهار کرد: نوسانات بازار ارز هیچ ارتباطی به اصناف ندارد و دلالانی که وارد می شوند مرتبط با اصناف نیستند.

واژه های کلیدی: بازار | اصفهان | اعتراضات | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog