قهرمان سیستم اقتصاد اقتصادی سود بانکی

قهرمان: سیستم اقتصاد اقتصادی سود بانکی سرمایه گذار سرمایه گذاری مجلس شورای اسلامی ربا

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی تمام بانک‌ها روز شنبه تعطیل است

به دنبال تعطیلی روز شنبه به مناسبت تحلیف ریاست جمهوری تمامی شعب بانک‌های دولتی و شخصی در پایتخت کشور عزیزمان ایران نیز تعطیل خواهد بود. 

تمام بانک‌ها روز شنبه تعطیل است

تمام بانک ها روز شنبه تعطیل است

عبارات مهم : ایران

به دنبال تعطیلی روز شنبه به مناسبت تحلیف ریاست جمهوری تمامی شعب بانک های دولتی و شخصی در پایتخت کشور عزیزمان ایران نیز تعطیل خواهد بود.

به گزارش ایسنا، روز شنبه همزمان با ۱۴ مردادماه مراسم تحلیف ریاست جمهوری برگزار می شود و در این شرایط هیات دولت اعلام کرد که جهت ایجاد تسهیلات مورد نیاز در رفت و آمدهای هیات های خارجی و رفاه حال شهروندان تهرانی، کلیه دستگاه های دولتی و نهادهای عمومی تعطیل خواهند بود. البته اورژانس ها و نهادهای امدادی از این تعطیلی برخوردار نشدند.

تمام بانک‌ها روز شنبه تعطیل است

در مورد بانک ها شرایط بدهید گونه بود که بانک های دولتی مشمول تعطیلی اعلام شده است از سوی هیات دولت قرار گرفتند، ولی در مورد بانک های شخصی وظیفه آنها نامشخص بود، آیا که خود باید در این مورد تصمیم گیری می کردند.

این در حالی است که براساس آخرین نتیجه جلسه ای که ساعات پیش برگزار و کانون بانک های شخصی در مورد آن تصمیم گرفت، قرار شد که روز شنبه این بانک ها نیز تحت شرایطی تعطیل باشند.

به دنبال تعطیلی روز شنبه به مناسبت تحلیف ریاست جمهوری تمامی شعب بانک‌های دولتی و شخصی در پایتخت کشور عزیزمان ایران نیز تعطیل خواهد بود. 

آن طور که جمشیدی – دبیر کانون بانک های شخصی – به ایسنا اعلام کرده است حدود ۲۱ بانک و موسسه شخصی روز شنبه در پایتخت کشور عزیزمان ایران به همراه بانک های دولتی تعطیل هستند، ولی بنا بر توضیحات وی اولا تعطیلی روز مراسم تحلیف خاص شعب بانک ها خواهد بود و در این حالت ستادهای بانک ها فعال می مانند تا بتوانند امور مربوط با مشتریان و پرسشها شهرستان ها را پیگیری کنند.

همچنین براساس اختیار و مجوزی که نیروی انتظامی به بانک ها خواهد داد، آنها باید شعب کشیک را در مناطقی که مجوز آن را دریافت می کنند فعال کنند.

از سوی دیگر باید بانک ها متعهد باشند که پول مورد نیاز را به تمامی دستگاه های خودپرداز خود در پایتخت کشور عزیزمان ایران تزریق کنند تا در این رابطه هیچ مشکلی جهت مشتریان بانک ها ایجاد نشود.

تمام بانک‌ها روز شنبه تعطیل است

واژه های کلیدی: ایران | تعطیلی | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog