قهرمان سیستم اقتصاد اقتصادی سود بانکی

قهرمان: سیستم اقتصاد اقتصادی سود بانکی سرمایه گذار سرمایه گذاری مجلس شورای اسلامی ربا

گت بلاگز اخبار بین الملل ترامپ آمریکا را به سمت درگیری با کره‌شمالی سوق می‌دهد/ تیلرسون به زانو درآمده ، سناتور کورکر

رئیس کمیته روابط خارجی سنای آمریکا تاکید کرد، توئیت‌های رئیس‌جمهور آمریکا علیه کره شمالی تلاش‌های دیپلماتیک در رابطه با این کشور و منطقه پیرامونش را متزلزل می‌ک

ترامپ آمریکا را به سمت درگیری با کره‌شمالی سوق می‌دهد/ تیلرسون به زانو درآمده ، سناتور کورکر

سناتور کورکر: ترامپ آمریکا را به سمت درگیری با کره شمالی سوق می دهد/ تیلرسون به زانو درآمده

عبارات مهم : آمریکا

رئیس کمیته روابط خارجی سنای آمریکا تاکید کرد، توئیت های مدیر جمهور آمریکا علیه کره شمالی تلاش های دیپلماتیک در رابطه با این کشور و منطقه پیرامونش را متزلزل می کند.

به گزارش ایسنا، باب کورکر، سناتور جمهوری خواه از ایالت تنسی و مدیر کمیته روابط خارجی سنا در مصاحبه با شبکه سی بی اس گفت: هنگامی که وزیر امور خارجه کشورمان در نشست با چین یعنی مهمترین شریک ما در تلاش است تا مساله کره شمالی را حل کند و ما را از وارد شدن به یک جنگ نظامی با این کشور منزوی حفظ کند – موضوعی که مورد توجه کره جنوبی، ژاپن، چین و روسیه نیز است – به وسیله دونالد ترامپ، مدیر جمهور به زانو در می آید امری که به ملت ما و تلاش های ما آسیب می رساند.

ترامپ آمریکا را به سمت درگیری با کره‌شمالی سوق می‌دهد/ تیلرسون به زانو درآمده ، سناتور کورکر

کورکر که در مساله کره شمالی چین را ” مهم ترین شریک آمریکا” خوانده گفت: هر رهبر نظامی می خواهد وزارت خارجه و وزیر امور خارجه در اعمال دیپلماسی جهت دور نگه داشتن سربازان ما از ورود به یک جنگ خطرناک، موفق باشد. ولی هنگامی که رکس تیلرسون، وزیر امور خارجه کشورمان به دست دونالد ترامپ به زانو در آمده این مساله ما را به طرف جنگی سوق می دهد که اکثر ما می خواهیم به روش های دیگری حل شود.

وی تاکید کرد: توئیت هایی که رهبر کشور دیگری را مسخره می کند باعث زیاد کردن تنش ها در منطقه می شود. مردمی که آنجا ساکن هستند به خوبی می دانند که با یک رهبر دمدمی مزاج روبرو هستند. مردم کره شمالی تاکنون با سه رهبر دمدمی مزاج زندگی کرده اند ولی هنگامی که ما نیز گرایش ها و تمایلاتی مشابه این رهبران از خود نشان می دهیم هوا را به وجود می آوریم که ما را به سمت یک جنگ سوق می دهد.

رئیس کمیته روابط خارجی سنای آمریکا تاکید کرد، توئیت‌های رئیس‌جمهور آمریکا علیه کره شمالی تلاش‌های دیپلماتیک در رابطه با این کشور و منطقه پیرامونش را متزلزل می‌ک

کورکر پیشتر نیز در مصاحبه با روزنامه نیویورک تایمز گفته بود: تهدیدهایی که ترامپ نسبت به دیگر کشورها از جمله کره شمالی مطرح می کند آمریکا را در مسیر جنگ جهانی سوم قرار می دهد.

کورکر در ادامه مصاحبه خود با شبکه سی بی اس گفت: هنگامی که عنوان به دیپلماسی مربوط می شود ما باید از تلاش های تیلرسون و جیمز ماتیس، وزیر دفاع آمریکا حمایت کنیم.

واژه های کلیدی: آمریکا | کره شمالی | رکس تیلرسون | وزارت خارجه | دونالد ترامپ | وزیر امور خارجه | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog