قهرمان سیستم اقتصاد اقتصادی سود بانکی

قهرمان: سیستم اقتصاد اقتصادی سود بانکی سرمایه گذار سرمایه گذاری مجلس شورای اسلامی ربا

گت بلاگز اخبار حوادث تخلیه بعضی محلی‌های گرفتار در آتش ، آتش‌سوزی در جنگل‌های گیلان

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان با تأیید خبر وقوع آتش‌سوزی در جنگل‌های بعضی مناطق این استان، توضیحاتی راجع به کارها امدادی و اطفاء حریق ارائه داد.

آتش سوزی در جنگل های گیلان/ تخلیه بعضی محلی های گرفتار در آتش

عبارات مهم : جمعیت

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان با تأیید خبر وقوع آتش سوزی در جنگل های بعضی مناطق این استان، توضیحاتی راجع به کارها امدادی و اطفاء حریق ارائه داد.

به گزارش خبرآنلاین؛ مهدی ولی پور راجع به آتش سوزی در مناطق جنگلی این استان که شب گذشته رخ داد گفت: بر اساس اعلام اداره کل مدیریت بحران استان، سه نقطه سیاهکل، لاهیجان و شفت، مناطق جنگلی دچار حریق شده است اند و از حدود یک ساعت قبل عوامل امدادی و نیروهای هلال احمر از شهرستان های لاهیجان، لنگرود، آستانه و شعب سیاهکل، شفت، صومعه سرا و فومن در کنار سایر دستگاه های مسئول جهت کنترل حریق جنگل های اطراف که عمدتاً نزدیک مناطق مسکونی روستایی هستند وارد عمل شدند.

وی افزود: امیدواریم مسئله خاصی جهت مردم این مناطق پیش نیاید و فعلاً منطقه تحت کنترل هست. با وجود وزش باد گرم، امیدواریم با کمک سایر دستگاه ها تا صبح یکشنبه نسبت به کنترل حریق اقدام شود.

تخلیه بعضی محلی‌های گرفتار در آتش ، آتش‌سوزی در جنگل‌های گیلان

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان در مورد اینکه آیا امکان پیشروی آتش وجود دارد یا خیر؟ گفت: با توجه به باد گرم شدیدی که در حال وزیدن هست، احتمال گسترش منطقه آتش سوزی وجود دارد ولی تمام نیروهای ما، آتش نشانی، بسیج و شرکت جنگل ها در تلاش هستند و فعلا باید ببینیم اوضاع چگونه خواهد شد.

در ادامه عملیات امداد و نجات، بعضی از افراد محلی که در منطقه آتش سوزی گرفتار شده است بودند به وسیله نیروهای جمعیت هلال احمر، از منطقه خارج شدند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان با تأیید خبر وقوع آتش‌سوزی در جنگل‌های بعضی مناطق این استان، توضیحاتی راجع به کارها امدادی و اطفاء حریق ارائه داد.

واژه های کلیدی: جمعیت | کنترل | لاهیجان | استان گیلان | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog