قهرمان سیستم اقتصاد اقتصادی سود بانکی

قهرمان: سیستم اقتصاد اقتصادی سود بانکی سرمایه گذار سرمایه گذاری مجلس شورای اسلامی ربا

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی واکنش قاسمی به بیانات اهانت‌آمیز محمد بن سلمان

بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه در تصویر العمل به گفته‌های محمد بن سلمان، ولیعهد سعودی در مصاحبه با تلویزیون سی بی اس آمریکا گفت: سخنان او ارزش پاسخگویی ندا

واکنش قاسمی به بیانات اهانت‌آمیز محمد بن سلمان

واکنش قاسمی به بیانات اهانت آمیز محمد بن سلمان

عبارات مهم : ایران

بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه در تصویر العمل به گفته های محمد بن سلمان، ولیعهد سعودی در مصاحبه با تلویزیون سی بی اس آمریکا گفت: سخنان او ارزش پاسخگویی ندارد آیا که وی خام اندیشی متوهم است که جز به تلخی و دروغ سخن نمی گوید و سیاست و کیاست را جز در درشت گویی بی هنگام و از سر بی تدبیری نمی داند.

به گزارش ایسنا، قاسمی افزود: کشور عزیزمان ایران جهت همه همسایگان خود و کشورهای دنیا و ملل متفاوت صرف نظر از مساحت، قدرت نظامی و اقتصادی و حتی اعتبارشان در داخل و خارج، احترام قائل است و همواره به منطقه ای قوی، امن و باثبات به جای کشوری نیرومند اندیشیده هست؛ از این رو دعوت به گفتگو و مدارای جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران با کشورهای منطقه به خصوص بعضی بداندیشان و معاندان لجوج، از روی کرامت و عقلانیت و تدبیرِ ناشی از تجربه، دانایی، فرهنگ و تمدن دیرینه و با نظرداشت مصالح دنیا اسلام و در جهت صلح، ثبات و امنیت در منطقه و دنیا است.

واکنش قاسمی به بیانات اهانت‌آمیز محمد بن سلمان

سخنگوی وزارت امور خارجه “سخنان فاقد درایت و مملو از عصبیت ناروای” ولیعهد عربستان را یادآور جاهلیت بدوی خواند که تنها “رجز خوانی های تهی مایه دوران جاهلی” را به اذهان متبادر می سازد. او گفت: اگر این شاهزاده جوان اینگونه می اندیشد بعد چگونه است هر دم نزد اربابان خود از خطر کشور عزیزمان ایران عجز و لابه می کند و هربار هم بعد از آن همه تمنای زبونانه دست خالی ولی دوشیده شده است باز می گردد؟

قاسمی در آخر تاکید کرد: بهتر است کشوری که بیش از ۳ سال در برابر مردم تحت محاصره و بی سلاح و بی دفاع یمن به زانو درآمده و مقاومت آنان خواب از چشمانش ربوده هست، از اندازه ارتش و اقتصاد خود دم نزند و همچنان با تقدیم داشته های مالی مردم خود جهت خرید “سلاح های زیبا” سرگرم باشد و وارد کننده امنیت باقی بماند و در مقابلِ بزرگتر از خود؛ آنهم کشور مقتدری چون کشور عزیزمان ایران حد سخن و کلام نگاه دارد که دانایان از دیر باز گفته اند: سکوت به ز پریشان گفتاری است.

بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه در تصویر العمل به گفته‌های محمد بن سلمان، ولیعهد سعودی در مصاحبه با تلویزیون سی بی اس آمریکا گفت: سخنان او ارزش پاسخگویی ندا

محمد بن سلمان ولیعهد عربستان سعودی اخیرا در گفتوگو با شبکه سی بی اس با تکرار ادعاهای بی اساس خود علیه کشور عزیزمان ایران مدعی شده است بود: کشور عزیزمان ایران از رقبای عربستان محسوب نمی شود. ارتش کشور عزیزمان ایران جزو پنج ارتش بزرگ کشورهای اسلامی نیز نیست. اقتصاد عربستان از کشور عزیزمان ایران بزرگتر هست. کشور عزیزمان ایران تا برابر شدن با عربستان بسیار فاصله دارد.

واژه های کلیدی: ایران | عربستان | عربستان سعودی | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog