قهرمان سیستم اقتصاد اقتصادی سود بانکی

قهرمان: سیستم اقتصاد اقتصادی سود بانکی سرمایه گذار سرمایه گذاری مجلس شورای اسلامی ربا

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری تاریخ اکران فیلمی با بازی رضا کیانیان مشخص شد

فیلم سینمایی “وقتی برگشتم…” به کارگردانی وحید موسائیان پاییز امسال در سینماهای سراسر کشور اکران می‌شود.

تاریخ اکران فیلمی با بازی رضا کیانیان مشخص شد

تاریخ اکران فیلمی با بازی رضا کیانیان مشخص شد

عبارات مهم : سینمایی

فیلم سینمایی “وقتی برگشتم…” به کارگردانی وحید موسائیان پاییز امسال در سینماهای سراسر کشور اکران می شود.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی فیلم، وحید موسائیان تهیه کننده و کارگردان فیلم “وقتی برگشتم…” با اشاره به وقت اکران این فیلم گفت: قرارداد پخش فیلم «وقتی برگشتم» با گروه سینمایی کوروش ثبت شده است است و پاییز امسال بصورت گسترده اکران می شود.

تاریخ اکران فیلمی با بازی رضا کیانیان مشخص شد

فیلم “وقتی برگشتم…” با حضور رضا کیانیان، افشین هاشمی، لادن مستوفی،بیتا فرهی، رعنا آزادی ور، سروش صحت، منظر لشگری، امید روحانی، حسین محب اهری، نورالدین جوادیان، سحر آربین ، و با حضور احترام برومند، در ایران، دبی و پاریس فیلمبرداری شده است است.

این کارگردان که سه سال بعد از اکران آخرین ساخته اش فیلم «فرزند چهارم» به عرصه سینما بازگشته راجع به عوض کردن نام فیلم جدیدش این گونه توضیح می دهد: «فیلم هنگامی که برگشتم… پیش از این با نام «قشنگ و فرنگ» آشنا می شد ولی با توجه به حال و هوای فیلم، تصمیم گرفتیم تا نام فیلم را به «وقتی برگشتم…» عوض کردن دهیم و وزارت ارشاد و شرکت سینمایی نیز با عوض کردن نام موافقت کرده اند.

فیلم سینمایی “وقتی برگشتم…” به کارگردانی وحید موسائیان پاییز امسال در سینماهای سراسر کشور اکران می‌شود.

موسائیان ادامه داد: «فیلم هنگامی که برگشتم… » یک فیلم باعشق و در عین حال خانوادگی است که قصه آن می تواند بخشی از زندگی هر یک از ما باشد.

عوامل فیلم هنگامی که برگشتم… عبارتند از:نویسنده، تهیه کننده و کارگردان: وحید موسائیان،مجری طرح و مدیرتولید : آزیتا موگویی،سرمایه گذار: محمد پورراد،مدیر فیلمبرداری: محمدرضا سکوت،تدوین: حسن حسندوست،آهنگساز: فریدون شهبازیان صداگذار:محسن روشن،مدیرهنری، طراح صحنه و لباس: بهزاد آدینه،صدابردار: محمد شاهوردی،چهره پرداز: علیرضا خورشیدی،دستیار اول کارگردان و برنامه ریز: مسعود میمی،عکاس: ماهور موسائیان، روابط عمومی: علی زادمهر،پخش از رسانه فیلمسازان مولود.

واژه های کلیدی: سینمایی | کارگردان | کارگردانی | اکران فیلم | تهیه کننده | رضا کیانیان | روابط عمومی | فیلمبرداری | کارگردان فیلم

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog