قهرمان سیستم اقتصاد اقتصادی سود بانکی

قهرمان: سیستم اقتصاد اقتصادی سود بانکی سرمایه گذار سرمایه گذاری مجلس شورای اسلامی ربا

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات تمرین‌های ریکاوری تیم ملی عالی است/ باشگاه، کامیابی‌نیا را جریمه می‌کند ، برانکو

به گزارش ایسنا، برانکو ایوانکوویچ راجع به اوضاع پرسپولیس در هفته اخیر، اظهار کرد: اوضاع طبیعی و خوبی داریم و در صدر جدول قرار داریم. ما ۱۲ امتیاز اختلاف با ت

تمرین‌های ریکاوری تیم ملی عالی است/ باشگاه، کامیابی‌نیا را جریمه می‌کند ، برانکو

برانکو: تمرین های ریکاوری تیم ملی عالی است/ باشگاه، کامیابی نیا را جریمه می کند

عبارات مهم : برانکو

سرمربی پرسپولیس از عملکرد مهاجمانش در دو بازی اخیر این تیم انتقاد کرد.

به گزارش ایسنا، برانکو ایوانکوویچ راجع به اوضاع پرسپولیس در هفته اخیر، اظهار کرد: اوضاع طبیعی و خوبی داریم و در صدر جدول قرار داریم. ما ۱۲ امتیاز اختلاف با تیم دوم داریم. بازیکنان سر حال هستند ولی به خاطر نبردنمان برابر گسترش فولاد ناراحتیم. ما قطعانه بازی کردیم و بهتر از گسترش فولاد بودیم.

تمرین‌های ریکاوری تیم ملی عالی است/ باشگاه، کامیابی‌نیا را جریمه می‌کند ، برانکو

او افزود: انتقاد من از مهاجمان است که با وجود آن همه موقعیت خوب نتوانستند گلزنی کنند. در دو بازی اخیر برابر مشکی پوشان و گسترش فولاد ۱۶ شانس گل و موقعیت های متعدد دیگر ایجاد کردیم ولی فقط دو گل زدیم آن هم در ثانیه های آخر. از این بابت ناراحتیم. البته نمی توانم زیاد از بازیکنان انتقاد کنم چون آنها تلاششان را انجام می دهند.

سرمربی پرسپولیس در ادامه گفت : بازیکنان ما تمام تلاش خود را انجام می دهند و بازی خوبی هم برابر گسترش فولاد به نمایش گذاشتند. ۷۳ درصد مالکیت توپ در اختیار ما بود. در بعضی از وقت های بازی بالای ۸۰ درصد مالکیت توپ داشتیم.

به گزارش ایسنا، برانکو ایوانکوویچ راجع به اوضاع پرسپولیس در هفته اخیر، اظهار کرد: اوضاع طبیعی و خوبی داریم و در صدر جدول قرار داریم. ما ۱۲ امتیاز اختلاف با ت

برانکو در ادامه اضافه کرد: همه بازیکنانم سالم هستند و مشکلی جهت بازی ندارند. البته به غیر از کمال کامیابی نیا که با مصدومیت مواجه است.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه راجع به اوضاع کمال کامیابی نیا هم و این که آیا او را از تمرینات محروم کرده است یا خیر؟ گفت : نه. او فقط مصدوم هست. قبلا هم گفته ام که خودش بزرگترین ضرر را به خودش زده هست. به خاطر پاداشی که از دست داده و همین طور تیم ملی که از دست داده هست. بعدها کلوب هم او را جریمه خواهد کرد. فوتبالیست، حرفه ای است و مسئولیت دارد که مراقب سلامتی اش باشد. در این زمینه از نظر مالی جریمه خواهد شد. خطایی انجام نداده است که بخواهیم او را از تیم کنار بگذاریم. کامیابی نیا هر لحظه ۲۰۰ درصد در تمرینات توان گذاشته و عالی بوده هست. حیف شد که او با مصدومیت مواجه شد آیا که در شرایط بسیار عالی قرار داشت.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا امکان دارد به خاطر عملکرد خوب این بازیکن جریمه مالی اش بخشیده شود، بیان کرد: نه. جریمه او بخشیده نمی شود. به هر حال او پاداشی که استحقاق آن را دارد می گیرد. او بازیکنی عالی و با کیفیت است و در تمرینات هم بسیار خوب ظاهر می شود. سه گل هم زده است که جهت هافبک دفاعی بسیار خوب است.

تمرین‌های ریکاوری تیم ملی عالی است/ باشگاه، کامیابی‌نیا را جریمه می‌کند ، برانکو

سرمربی پرسپولیس راجع به پرسشها داوری که گریبان گیر تیمش شده است و نیز کارت زردهای بی موردی که بازیکنانش می گیرند، گفت : ما یک اساسنامه داریم که بر اساس آن با بازیکنانی که کارت زرد بی مورد بگیرند، از پاداش محروم خواهند شد ولی اگر بازیکنی در زمین مسابقه بر اثر یک اشتباه کارت زرد گرفته باشد، از پاداش محروم نخواهد شد. در مورد داوری هم نمی خواهم صحبت کنم آیا که دائما گله می کنیم. داور در بازی آخر ما فقط دو اشتباه داشت که آنها هم کلیدی بود.

وی راجع به این که تیم هایی که برابر پرسپولیس از دفاع اتوبوسی استفاده می کنند هم گفت : ما جهت هر بازی، روش همان بازی را آماده می کنیم. بازیکن باید جهت زدن ضربات آخر تمرکز داشته باشد. باز هم می گویم که در دو بازی آخرمان هشت شانس مسلم گلزنی داشتیم. فرقی هم نمی کند یک اتوبوس یا دو اتوبوس برابر دروازه تیم حریف باشد. از همان دقایق اول حمله کردیم و وقت گلزنی داشتیم. منشا و علیپور هم چند وقت خوب به دست آوردند که آن را از دست دادند.

به گزارش ایسنا، برانکو ایوانکوویچ راجع به اوضاع پرسپولیس در هفته اخیر، اظهار کرد: اوضاع طبیعی و خوبی داریم و در صدر جدول قرار داریم. ما ۱۲ امتیاز اختلاف با ت

برانکو راجع به روند بازی تیمش در آینده که قرار است در لیگ قهرمانان آسیا بازی کند، بیان کرد: ما باید جهت هر موقعیتی تیممان را آماده کنیم. هنگامی که تیم حریف بسته بازی می کند یا مثل تیم هایی که در لیگ قهرمانان آسیا حمله می کنند، بازیکنانم نشان دادند که هر مشکلی را می توانند حل کنند ولی باز هم این را می گویم که در دو بازی اخیر از موقعیت هایمان به خوبی استفاده نکردیم.

وی راجع به حضور پانادیچ در کشور عزیزمان ایران و در کلوب پدیده مشهد، گفت : زمانی که پانادیچ از ما جدا شد پدرش بیمار بود که مربوط به دو سال قبل است ولی با عمل جراحی، مسئله پدرش حل شد. بعد از آن من کمک مربیان دیگری را به تیم آوردم و الان هم نمی توانم کسانی را که آورده ام به خاطر پانادیچ از تیم بیرون کنم. من جهت او آرزوی موفقیت می کنم و به دانشش اعتقاد دارم. دوستان خیلی خوبی جهت هم هستیم. درست است که کمی راهمان جدا شده است ولی با هم دوست هستیم.

تمرین‌های ریکاوری تیم ملی عالی است/ باشگاه، کامیابی‌نیا را جریمه می‌کند ، برانکو

سرمربی پرسپولیس در ادامه راجع به از بین بردن تیم امید عراق و حضور بشار رسن در تمرینات پرسپولیس، گفت : قبل از هر چیزی راضی هستم از این که بشار می خواهد برگردد ولی دوست ندارم بازیکنانم هر جایی که هستند بازنده باشند.

وی در ادامه در پاسخ به این پرسش که بعضی می گویند که کامیابی نیا با توجه به عمل جراحی که در ناحیه کتفش انجام داده، نباید تمرینات سنگین در ریکاوری تیم ملی انجام می داد و به همین علت مصدوم شده است هست، گفت : طبیعتا بعضی از تمرینات می تواند جهت بعضی از بازیکنان تاثیر سوء داشته باشد. من وارد شرح نمی شوم. در آن جا ریکاوری عالی انجام می دهند و با عالی ترین روش های جهانی تمرین می کنند. امیدوارم که بازیکنانم بعد از این تمرینات از نظر ارگانیک هم شرایط خوبی داشته باشند. هنوز هم وقت نکرده ایم مارکو را به تمرینات تیم ملی بفرستیم ولی ویدئو های تمرینات را دیده ایم و همه چیز عالی بود.

واژه های کلیدی: برانکو | سرمربی | پرسپولیس | پرسپولیس | سرمربی تیم | برانکو ایوانکوویچ | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog