قهرمان سیستم اقتصاد اقتصادی سود بانکی

قهرمان: سیستم اقتصاد اقتصادی سود بانکی سرمایه گذار سرمایه گذاری مجلس شورای اسلامی ربا

گت بلاگز بین‌الملل انتشار نخستین تصویر از شاهزاده تاریکی بعد از 40 سال فعالیت جاسوسی در سیا

برخی رسانه‌های آمریکایی ادعا کرده‌اند این تصویر متعلق به “مایکل دی‌آندریا” است که از سوی سیا به عنوان مدیر اداره عملیات‌های کشور عزیزمان ایران گزینش شده است

انتشار نخستین تصویر از شاهزاده تاریکی بعد از 40 سال فعالیت جاسوسی در سیا

به گزارش گروه بین الملل گروه تحریریه سایت جوان،برخی رسانه های آمریکایی ادعا کرده اند تصویر زیر متعلق به “مایکل دی آندریا” ملقب به شاهزاده تاریکی است که از سوی شرکت جاسوسی سیا به عنوان مدیر اداره عملیات های کشور عزیزمان ایران گزینش شده است است.

بیشتر بخوانید:
شاهزاده تاریکی کیست؟ / آشنایی با مرد شماره یک سیا جهت جاسوسی از ایران

پیشتر گفته شده است بود وی در طول 40 سال فعالیت مخفی در سیا، در برابر هیچ دوربینی قرار نگرفته هست.

عبارات مهم : اداره

احتمال می رود این تصویر بعد از انتصاب او به عنوان مدیر اداره عملیات های کشور عزیزمان ایران و به اقتضای جایگاه جدیدش که او را بعد از 40 سال از حالت یک مامور اطلاعاتی مخفی خارج می کند از او گرفته شده است باشد.
در حالیکه سیا هیچ اطلاعاتی تاکنون از او منتشر نکرده هست، بعضی رسانه ها پیشتر به نقل از همکاران او که به شرط افشا نشدن نامشان حاضر به مصاحبه شده است بودند نوشته بودند او اعتیاد شدیدی به نیکوتین دارد و در این تصویر افشاشده نیز دود سیگار به وضوح قابل مشاهده است.
گفته می شود مایکل دی آندریا در یکی از ماموریت های خارجی اش به عنوان مامور سیا با یک زن مسلمان آشنا شده است و به خاطر ازدواج با او مسلمان شده است است.
با راه اندازی اداره عملیات های کشور عزیزمان ایران در سیا، قرار است از این بعد تمام فعالیت های جاسوسی مرتبط با کشور عزیزمان ایران تحت هدایت و نظارت مستقیم او انجام شود.
طبق گزارش رسانه های آمریکایی، وی طراح مهم ترور شهید عماد مغنیه فرمانده نظامی ارشد حزب الله و همچنین، اسامه بن لادن سرکرده گروه تروریستی القاعده است.
انتهای خبر /

واژه های کلیدی: اداره | ایران | تصویر | جاسوسی | فعالیت | تاریکی | بین الملل | شاهزاده تاریکی

انتشار نخستین تصویر از شاهزاده تاریکی بعد از 40 سال فعالیت جاسوسی در سیا

انتشار نخستین تصویر از شاهزاده تاریکی بعد از 40 سال فعالیت جاسوسی در سیا

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog