قهرمان سیستم اقتصاد اقتصادی سود بانکی

قهرمان: سیستم اقتصاد اقتصادی سود بانکی سرمایه گذار سرمایه گذاری مجلس شورای اسلامی ربا

گت بلاگز فضای مجازی دسترسی ساده به واتس‌اپ، مسنجر و خبر رسان تلگرام در مرورگر اُپرا

مرورگر تازه اُپرا، قصد دارد که گفتگو و همزمان با آن، گشت و گذار در اینترنت را با استفاده از یک گزینه راه اندازی سریع تازه در نوار کناری، ساده نماید.

دسترسی ساده به واتس‌اپ، مسنجر و خبر رسان تلگرام در مرورگر اُپرا

به گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه اینترنت گروه تحریریه سایت جوان؛در حال حاضر مرورگر معروف “اپرا” این توانایی را در اختیار کاربر قرار می دهد که در عین جست وجو و مرور صفحات وب، در پنلی جداگانه و با استفاده از واتس اپ، مسنجر و تلگرام، با دوستان خود به گفت وگو بپردازید. این توانایی در ابتدا در مرورگر نئون که به تازگی راه اندازی شده است هست، رونمایی شد.

عبارات مهم : نمایش
حسی که مرورگر دسکتاپ نئون به کاربر القاء می کرد، شبیه یک مرورگر گوشی بود که زبانه های متفاوت آن به صورت آیکون هایی در کنار صفحه نمایش داده می شد. توانایی هایی که در نئون وجود داشت، مشمول بر حالت تقسیم صفحه نمایش و پنجره های پخش ویدئو بود.
گفتنی است این مرورگر، عرصه ای جهت رونمایی و آزمایش ایده های تازه این شرکت جهت مرورگر مهم محسوب می شد.

قابلیت های تازه چت در آخرین نسخه از مرورگر مهم اُپرا 45 رونمایی می شود. در مرورگر مذکور، شاهد این مسئله خواهیم بود که آیکون های مسنجر، واتس اپ و خبر رسان تلگرام در نوار کناری دیده می شود.
پس از کلیک بر روی یکی از آیکون ها، برنامه روی پنلی که بخشی از صفحه مرورگر را به خود تخصیص داده شده است داده هست، اوج می آید. البته می توان این پنجره را در کنار صفحه ثابت کرد تا امکان مرور و جست وجو و چت به طور همزمان فراهم گردد.

لازم به ذکر است که چند میانبر جهت عوض کردن صفحات چت وجود دارد و همچنین می توان اپلیکیشن های پشتیبانی شده است را از بخش تنظیمات سفارشی از نوار کناری از بین بردن و یا یک اپلیکیشن را بدان افزود.

اُپرا، نام مرورگر مهم حاصل پیشرفت نئون را «ریبورن» نامیده که در رابط این مرورگر، تغییراتی اعمال شده است هست؛ از جمله آنها می توان به تم و تصویرهای بعد زمینه با رنگ تیره اشاره نمود که می توان آن ها را نیز از تنظیمات سفارشی گزینش کرد.

اُپرا تغییراتی را در سرویس مسدودکننده تبلیغات نیز اعمال کرده و هم اکنون ایزی لیست و ایزی پریوایسی به صورت پیش فرض در این مرورگر وجود دارد. همچنین بعد از هشدارهای موزیلا و کروم راجع به سایت های HTTPS، اُپرا نیز در مورد استفاده از سایت های HTTP هشدار می دهد.

منبع: ایتنا
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: نمایش | پنجره | تلگرام | مرورگر | رونمایی | اپرا | مرورگر اپرا | گوگل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog