قهرمان سیستم اقتصاد اقتصادی سود بانکی

قهرمان: سیستم اقتصاد اقتصادی سود بانکی سرمایه گذار سرمایه گذاری مجلس شورای اسلامی ربا

ترکیدگی لاستیک کامیون در فارس ۴ کشته داد

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: براثر ترکیدگی لاستیک کامیون در فارس و برخورد آن با سواری پراید ۴ تن کشته شدند. ترکی..

ادامه مطلب

نزاع مرگبار در پارک

به گزارش جام جم، ساعت 20 و 35 دقیقه چهارشنبه بیست و ششم اردیبهشت امسال یکی ازماموران کلانتری 142 کن با بازپرس مرادی کشیک قتل دادسرای جنایی پایتخت کش..

ادامه مطلب

شوهرم فیلم مراسم عقد با زنی دیگر را نشانم داد ، رفتم منزل دوستم و گفتم آیا با همسرم رابطه داری؟

زن 23 ساله ای که آثار ضرب و جرح و کبودی گسترده دور چشم بر صورتش نمایان بود، در حالی که تقاضای معرفی به پزشکی قانونی را داشت، ماجرای اختلافات خانوادگی ..

ادامه مطلب

تصویر + دستگیری قمه کشان مسعودیه در کمتر از یک ساعت

به گزارش مهر، سرهنگ ببرزاده رییس کلانتری ۱۵۷ مسعودیه با بیان این مطلب گفت: در ساعت ۲۲ شب گذشته سه نفر از اراذل و اوباش های محله مسعودیه با قمه اقدام..

ادامه مطلب

تخلیه بعضی محلی‌های گرفتار در آتش ، آتش‌سوزی در جنگل‌های گیلان

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان با تأیید خبر وقوع آتش‌سوزی در جنگل‌های بعضی مناطق این استان، توضیحاتی راجع به کارها امدادی و اطفاء حریق ارائه دا..

ادامه مطلب

عکس ، «اصغر جن گیر» دستگیر شد + دزدی میلیونی از منزل همکلاسی

مرد 37 ساله که از همکلاسی دانشگاهش به بهانه جن گیری 20 میلیون تومان دزدی کرده و آنها را 5 روز در منزل بیهوش کرده بود، شناسایی و دستگیر شد. «..

ادامه مطلب

مردم در ارتفاعات پناه گرفته‌اند ، سیل در شمال خراسان

معاون فنی و عملیات شرکت اورژانس کشور از وقوع سیل در درگز، چناران و کلات نادری خبر داد و گفت: حادثه‌دیدگان در ارتفاعات چهلمیر پناه گرفته‌اند. س..

ادامه مطلب

وقوع زلزله در چین 13 کشته و صدها زخمی بر جای گذاشت

به گزارش میزان؛ وقوع زلزله در چین 13 کشته و صدها زخمی بر جای گذاشتبه گزارش گروه بین الملل خبرگزاری میزان، وقوع زلزله 6.5 ریشتری در جنوب غرب چین دست کم 13 کشته..

ادامه مطلب