قهرمان سیستم اقتصاد اقتصادی سود بانکی

قهرمان: سیستم اقتصاد اقتصادی سود بانکی سرمایه گذار سرمایه گذاری مجلس شورای اسلامی ربا

برخورد اتوبوس با کامیون ۱۱ مصدوم به جا گذاشت

مجتبی خالدی در گفت وگو با ایسنا، در مورد شرح این اتفاق اظهار کرد: حوالی ساعت ۳۲ دقیقه بامداد امروز یک مورد اتفاق تصادف بین یک دستگاه اتوبوس و یک دستگاه ..

ادامه مطلب

ترکیدگی لاستیک کامیون در فارس ۴ کشته داد

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: براثر ترکیدگی لاستیک کامیون در فارس و برخورد آن با سواری پراید ۴ تن کشته شدند. ترکی..

ادامه مطلب

نزاع مرگبار در پارک

به گزارش جام جم، ساعت 20 و 35 دقیقه چهارشنبه بیست و ششم اردیبهشت امسال یکی ازماموران کلانتری 142 کن با بازپرس مرادی کشیک قتل دادسرای جنایی پایتخت کش..

ادامه مطلب

شوهرم فیلم مراسم عقد با زنی دیگر را نشانم داد ، رفتم منزل دوستم و گفتم آیا با همسرم رابطه داری؟

زن 23 ساله ای که آثار ضرب و جرح و کبودی گسترده دور چشم بر صورتش نمایان بود، در حالی که تقاضای معرفی به پزشکی قانونی را داشت، ماجرای اختلافات خانوادگی ..

ادامه مطلب

تصویر + دستگیری قمه کشان مسعودیه در کمتر از یک ساعت

به گزارش مهر، سرهنگ ببرزاده رییس کلانتری ۱۵۷ مسعودیه با بیان این مطلب گفت: در ساعت ۲۲ شب گذشته سه نفر از اراذل و اوباش های محله مسعودیه با قمه اقدام..

ادامه مطلب

تخلیه بعضی محلی‌های گرفتار در آتش ، آتش‌سوزی در جنگل‌های گیلان

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان با تأیید خبر وقوع آتش‌سوزی در جنگل‌های بعضی مناطق این استان، توضیحاتی راجع به کارها امدادی و اطفاء حریق ارائه دا..

ادامه مطلب

عکس ، «اصغر جن گیر» دستگیر شد + دزدی میلیونی از منزل همکلاسی

مرد 37 ساله که از همکلاسی دانشگاهش به بهانه جن گیری 20 میلیون تومان دزدی کرده و آنها را 5 روز در منزل بیهوش کرده بود، شناسایی و دستگیر شد. «..

ادامه مطلب

مردم در ارتفاعات پناه گرفته‌اند ، سیل در شمال خراسان

معاون فنی و عملیات شرکت اورژانس کشور از وقوع سیل در درگز، چناران و کلات نادری خبر داد و گفت: حادثه‌دیدگان در ارتفاعات چهلمیر پناه گرفته‌اند. س..

ادامه مطلب

وقوع زلزله در چین 13 کشته و صدها زخمی بر جای گذاشت

به گزارش میزان؛ وقوع زلزله در چین 13 کشته و صدها زخمی بر جای گذاشتبه گزارش گروه بین الملل خبرگزاری میزان، وقوع زلزله 6.5 ریشتری در جنوب غرب چین دست کم 13 کشته..

ادامه مطلب